JoomlaTemplates.me by BlueHost Reviews

Avārijas dienests 24/7 - 20222011

 

 

IEVĒRĪBAI!!!
* Ūdens rādījumus var nodot Bill.me platformā, p/a SAN-TEX mājaslapā no mēneša 25.datuma līdz mēneša pēdējai darbadienai vai iemetot kvītiņu p/a SAN-TEX pastkastītē līdz katra mēneša 28.datumam

Projekts „ Balvu pilsētas ūdenssaimniecības attīstības III kārta”.

Kategorija: Raksti, publikācijas Publicēts Pirmdiena, 04 Jūnijs 2018 Autors San-Tex

Projekts „ Balvu pilsētas ūdenssaimniecības attīstības III kārta”.

Pēc publiskā iepirkuma rezultātu apkopošanas, š.g. 26.aprīlī tika noslēgts būvuzraudzības līgums ar SIA „BaltLineGlobe” par būvuzraudzības pakalpojuma veikšanu Balvu pilsētas ūdenssaimniecības attīstības III kārtas būvdarbu laikā. Būvuzraudzības pakalpojuma izmaksas sastāda EUR 26 610.32 t.sk.  PVN.

Vienlaicīgi tika veikts atklātais konkurss par “’Balvu pilsētas ūdenssaimniecības attīstības III kārta” būvniecību. Tiesības veikt šos būvdarbus ieguva SIA “ĢL Konsultants”. Pamatsumma sastāda 993 256.63 EUR, PVN 208 583.89 EUR.

Kā jau minējām ,būvniecības kopējie izdevumi ir  993256.63EUR (bez PVN), no kuriem  kopējie attiecināmie izdevumi sastāda  576323.14 EUR (bez PVN).

Kohēzijas fonda līdzfinansējums paredz daļēji finansēt tikai saimnieciskās kanalizācijas izbūvi t.sk. triju sūkņu staciju izbūvi Celtnieku, Kooperatoru un Miera ielās. Proporcionāli tiek segti tehniskā projekta izstrādes, autoruzraudzības un būvuzraudzības pakalpojumu izmaksas. Kohēzijas fonda līdzfinansējums sastāda  69.63% no visiem attiecināmajiem izdevumiem.

 Savukārt pašvaldībai jāfinansē atlikusī daļa no saimnieciskās kanalizācijas izbūves  izmaksām, tehniskā projekta izstrādes, autoruzraudzības un būvuzraudzības pakalpojumu izmaksām. Kā arī visas izmaksas, kas saistītas ar ūdensvada izbūves izmaksām.

Autoruzraudzību veiks tehniskā projekta izstrādātājs SIA „Wesemann”.

No būvnieka un būvuzrauga puses uz šo brīdi notiek nepieciešamo dokumentu sagatavošana un iesniegšana Balvu novada pašvaldības būvvaldē. Būvdarbus paredzēts uzsākt jūnija sākumā.

Tā kā Balvos pašlaik notiek stadiona rekonstrukcija, tad ūdenssaimniecības projekta būvdarbi vispirms tiks uzsākti Bērzu ielā, lai neaizkavētu stadiona būvdarbus. Šogad paredzēts būvdarbus veikt Bērzu, Celtnieku, Pļavu, Zaļā un Ziedu ielās. Nākošajā gadā darbi turpināsies Dārza, Kooperatoru un Miera ielās. Paralēli notiks kanalizācijas sūkņu staciju izbūve Celtnieku, Kooperatoru un Miera ielās.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Balvu novada pašvaldības aģentūras ''SAN-TEX''

direktors U.Sprudzāns

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

2475 skatījumi