JoomlaTemplates.me by BlueHost Reviews

Avārijas dienests 24/7 - 20222011

 

 

IEVĒRĪBAI!!!
* Ūdens rādījumus var nodot Bill.me platformā, p/a SAN-TEX mājaslapā no mēneša 25.datuma līdz mēneša pēdējai darbadienai vai iemetot kvītiņu p/a SAN-TEX pastkastītē līdz katra mēneša 28.datumam

Aktualitātes

Kategorija: Raksti, publikācijas Publicēts Pirmdiena, 20 Novembris 2023 Autors San-Tex

VS.lv: Latvijā nostiprināsies ziema: gaidāms sniegs un noturīgs sals

Ir uzsnidzis sniegs un aktuāls ir jautājums par sniega tīrīšanu daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmos.

P/A “SAN-TEX” informē, ka uzņēmuma pārvaldīšanā esošajās dzīvojamās mājās sētnieki tīra no sniega tikai iekšpagalmu ietves.

Iekšpagalma braucamās daļas tīrīšana no sniega neietilpst sētnieka pienākumos!

Automašīnu īpašniekiem par stāvvietas atbrīvošanu no sniega ir jāparūpējas pašiem, pārvietojot sniegu pēc iespējas uz zaļo zonu. Aicinājums ir sniegu neatstāt uz iekšpagalma braucamās daļas.

Lai pieteiktu iekšpagalma braucamās daļas tīrīšanu no sniega ar traktortehniku, dzīvojamās mājas pilnvarotajam pārstāvim vai iedzīvotāju iniciatīvas grupai (ja dzīvojamā mājā nav dzīvokļu īpašnieku pilnvarotā persona) jāvēršas P/A “SAN-TEX”, iesniedzot iesniegumu vai piesakot pakalpojumu, zvanot uz tālruņa numuru 20 222 177.  Pakalpojums tiks nodrošināts par papildu samaksu.

Iesniegumu par iekšpagalma braucamās daļas tīrīšanu var iesniegt:

  • papīra formātā klātienē Bērzpils ielā 56, (2. stāvā) – darba laikā;
  • parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, nosūtot to uz e‑pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Iesniegumā obligāti jānorāda tālruņa numurs saziņai.

Iesniegumā jānorāda arī – vai pēc iekšpagalma braucamās daļas tīrīšanas sniegu nepieciešams izvest vai tikai pārvietot uz zaļo zonu pie dzīvojamās mājas (ja ir vieta). Sniega izvešana tiek nodrošināta par papildu samaksu.

Iedzīvotāji iepriekš tiks informēti par braucamās daļas tīrīšanas darbu plānoto dienu un laiku. P/A "SAN-TEX" aicina darbu veikšanas laikā nenovietot automašīnas dzīvojamo māju iekšpagalmos un to stāvvietās, lai būtu iespējams veikt sniega tīrīšanas un izvešanas darbus.

Informējam, ka P/A “SAN-TEX” neveic ielu tīrīšanu no sniega Balvu pilsētā. Par ceļu uzturēšanas darbiem pilsētā lūdzam sazināties ar Balvu pilsētas pārvaldi.

593 skatījumi