JoomlaTemplates.me by BlueHost Reviews

Avārijas dienests 24/7 - 20222011

 

 

IEVĒRĪBAI!!!
* Ūdens rādījumus var nodot Bill.me platformā, p/a SAN-TEX mājaslapā no mēneša 25.datuma līdz mēneša pēdējai darbadienai vai iemetot kvītiņu p/a SAN-TEX pastkastītē līdz katra mēneša 28.datumam

PAZIŅOJUMS

Kategorija: Raksti, publikācijas Publicēts Ceturtdiena, 07 maijs 2020 Autors San-Tex

       Mēs turpinām klientu apkalpošanas un pakalpojumu kvalitātes attīstību, un esam uzsākuši sadarbību ar tiešsaistes rēķinu apkalpošanas un saziņas platformu Bill.me. Platformas ieviešana ir uzsākta, lai nodrošinātu jums arvien labāku apkalpošanu, vienlaikus uzlabojot uzņēmuma darba procesus. 

Sākot ar 2020. gada 20.maiju,  saņemt rēķinus un nodot skaitītāju rādījumus elektroniski būs iespējams Bill.me rēķinu apkalpošanas platformā.

       Visi klienti, kuri jau izmanto savu e-pastu ikmēneša rēķinu saņemšanai un saziņai ar Balvu novada pašvaldības aģentūru „ SAN-TEX”, saņems reģistrācijas saiti. Pēc vienkārša un saprotama reģistrācijas procesa uzreiz būs pieejamas visas Bill.me platformas iespējas, arī mobilajā lietotnē uz Android un iOS. Vairāk informācijas par Bill.me platformas priekšrocībām un pakalpojumiem Jūs varat atrast tīmekļa vietnē www.bill.me.

       Klientus, kas pašreiz neizmanto e-pastu saziņai ar PA „ SAN-TEX”, aicinām uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. iesūtīt šādu informāciju: vārds, uzvārds, īpašuma adrese, e-pasta adrese informācijas saņemšanai.

       Rūpējoties par Jūsu datu drošību, vēlamies Jūs informēt, ka rēķinu apkalpošanas platforma Bill.me pilnībā atbilst Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulai un visaugstākajiem maksājumu drošības standartiem.

 

Ar cieņu, PA „SAN-TEX”

1213 skatījumi